Nareszcie zdobycz punktowa!
Dodane przez bobek212 dnia Kwiecień 17 2011 23:17:16
Dzisiaj czyli 17.04 w niedzielę nasi zawodnicy podejmowali klub z Osetna tamtejszy Barycz Osetno. Mecz odbył się na boisku w Psarach o godzinie 14:30 wynik spotkania to 2:2(1:2). Spotkanie nie obyło się bez sprzeczek i kłótni ponieważ Osetno jest znane z bardzo wulgarnego i chamskiego stylu gry. Pierwszą bramkę strzelili nam goście w 30 min. po uderzeniu z volleya zza pola karnego pomocnika gości, jednak nie załamaliśmy się i w ok. 40 minucie piłkę do bramki skierował Tomasz Pietrucha po akcji z rzutu rożnego piłkę przeją Marcin Bąk i podał na 5 metr do Tomasza i umieścił piłkę obok słupka nie dając cienia szans bramkarzowi. Goście zdążyli strzelić nam gola do szatni w 45+2min meczu po indywidualnej akcji jednego z napastników gości. Druga połowa... ciąg dalszy w rozwinięciu newsa (czytaj więcej).
Rozszerzona zawartość newsa
W drugiej połowie nasi zawodnicy z większym zaangażowaniem i to skutkowało tym że przeciwnicy nas faulowali. W 55 minucie w pole bramkowe wpadł Tomasz Pietrucha i po paru kiwkach został przewrócony na ziemię i sędzia podyktował jedenastkę, do strzału podszedł nasz bramkarz Tomasz Fąfara i po lekkim uderzeniu w lewą stronę bramki bramkarz gości nie miał problemów ze złapaniem piłki. Mecz toczył się zażarcie i chamsko, zawodnicy gości nie zwracali uwagi na sędziego i "faulowali" naszych graczy. To się jednak zemściło ponieważ dobrze dysponowany w tym dniu Tomasz Pietrucha po niemalże identycznej sytuacji tylko że z innej strony wpada w pole karne i zostaje faulowany przez kapitana gości. Do strzału tym razem podchodzi Tomasz Łagoda i po uderzeniu w lewą stronę bramkarz zdołał odbić piłkę pod nogi naszego zawodnika i w ten sposób zdobyliśmy 2 bramkę jak się okazało ostatnią w tym meczu. Drużyna gości brnęła i naciskała nasz zespół ale się nie poddawaliśmy, co prawda pod koniec meczu w 90+3 min piłkarz gości kopnął piłkę z ok 25m. uderzył w poprzeczkę. Po wybiciu bramkarza mecz zakończył się wynikiem 2:2.