Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Wiadomość dnia!!!
Wyniki 13. kolejki!
<-> Sokół Niechlów 1-1 Sparta Parszowice <-> Victoria Siciny 5-0 Czarni Dziewień <-> Wiewierzanka Wiewierz 2-1 LZS Glinka <-> Victoria Tymowa 1-0 Kłos Moskorzyn <-> Victoria Psary 2-2 Barycz Osetno <->
Witamy
Aby w pełni korzystać z naszego serwisu i zobaczyć jego zawartość...
>Zarejestruj się<
WITAM na Oficjalnej stronie internetowej klubu sportowego Victoria Psary grającego w Klasie B w grupie; Legnica I. Jeśli jesteś graczem, kibicem lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszym klubie Zarejestruj się!

Drogi Gościu...
Jeśli jesteś pierwszy raz na naszej stronie zapewne nie widzisz dużo rzeczy newsów, postów, menu itp..
Aby temu zaradzić Zarejestruj się na stronie klikając "Utwórz Konto" (wyżej).
Po rejestracji i zalogowaniu będziesz miał dostęp do wszystkiego co znajduje się na stronie.
Jeśli posiadasz swoją stronę internetową napisz do mnie na GG: 2126917 i wymienimy się buttonami.
Nareszcie zdobycz punktowa!
Victoria PsaryDzisiaj czyli 17.04 w niedzielę nasi zawodnicy podejmowali klub z Osetna tamtejszy Barycz Osetno. Mecz odbył się na boisku w Psarach o godzinie 14:30 wynik spotkania to 2:2(1:2). Spotkanie nie obyło się bez sprzeczek i kłótni ponieważ Osetno jest znane z bardzo wulgarnego i chamskiego stylu gry. Pierwszą bramkę strzelili nam goście w 30 min. po uderzeniu z volleya zza pola karnego pomocnika gości, jednak nie załamaliśmy się i w ok. 40 minucie piłkę do bramki skierował Tomasz Pietrucha po akcji z rzutu rożnego piłkę przeją Marcin Bąk i podał na 5 metr do Tomasza i umieścił piłkę obok słupka nie dając cienia szans bramkarzowi. Goście zdążyli strzelić nam gola do szatni w 45+2min meczu po indywidualnej akcji jednego z napastników gości. Druga połowa... ciąg dalszy w rozwinięciu newsa (czytaj więcej).